حساب کاربری

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

معرفی فروشگاه اینترنتی اسنپ فلز

 

فروشگاه اینترنتی اسنپ فلز از سال 1390 فعالیت خود را در زمینه فروش محصولات فلزی و آهنی آغاز نمود. با گذشت زمان به پیشرفت مجموعه ی خود کوشید تا محصولات جدید تری را به بازار عرضه نماید و با این کار نیز به صنعت های ساختمانی و همچنین به اقتصاد کشور کمک نماید.

کل مجموعه اسنپ فلز امروزه توانسته به یکی از فروشگاه های اینترنتی معتبر و شناخته شده در زمینه فروش محصولات آهنی تبدیل شود. این مجموعه از ابتدای شروع فعالیت خود با ارائه محصولاتی با کیفیت، سعی کرده اعتماد مشتریان خود را جلب کند و از این طریق برندی شناخته شده در خصوص فروش آهن آلات شده است.

مجموعه اسنپ فلز با تجربه ای حدودا 10 ساله با به کارگیری نیرو های جوان و متخصص فروشگاهی کامل و جامع در زمینه فروش محصولاتی مانند، میلگرد، انواع ورق، تیرآهن و… می باشد که تمام این محصولات را با خدمات و مشاوره ای رایگان و با قیمتی مناسب به مشتریان خود عرضه می کند.

قبل از خرید از مجموعه اسنپ فلز شما می توانید از مشاوره رایگان کارشناسان این فروشگاه بهره مند شوید و لیست قیمت تمام محصولات را نیز در سایت اسنپ فلز مشاهده نمایید و با دیگر فروشگاه های انتنرتی نیز مقایسه کنید. شما می توانید خرید خود را با کمترین زمان ممکن از این سایت انجام دهید و همچنین متوجه کیفیت محصولات فروشگاه اسنپ فلز نیز شوید.

error: Content is protected !!